Aktiviteler

Ziyaretçi defterimize mesaj eklemek için tıklayınız.

Hakime Baran
Ä°stanbul
03.09.2017
3 günlük bayram tatili için burayı tercih ettik ve her şeyden memnun kaldık. ÖzellikleTülin Hanımın ilgi ve alakası çok samimiydi.
BURCU KURT
istabul
09.08.2017
BEN KIZIMLA GEÇEN HAFTA 1 HAFTA TATİL YAPTIM BU TESİSTE ÇOK MEMNUN KALDIK GÜLER YÜZLÜ PERSONEL VE TÜLAY HN MÜŞTERİLERE KARŞI OLAN İLGİSİ SAYGISI KISACASI KAFA DİNLEMEK VE ÇOCUĞUNUZLA EŞİNİZLE GİDEBİLECEĞİNİZ DÜZGÜN Bİ AİLE YERİ DİYEBİLİRİM.....
Engin Ersoy
izmit
06.09.2016
İki gecelik ağva tatilimiz sehale otel sayesinde unutulmaz bir keyif verdi.b izle yakından ilgilenen gurbetçi urfan sayesinde çok rahat ettik.Hizmetleriniz çok güzeldi.bungalow evleriniz çok iyi sadece aydınlatma sistemi elden geçirilmelidir.Biz keyif aldık inşallah bir daha gorusmek dileğiyle...
GÜNAY
İstanbul
30.08.2016
içeriye giriş anından itibaren huzur ve doğallığın sizi takip ettiği rahatlığın ön planda olduğu rahatlıkla tatil yapabileceğiniz bir yerdir. Tek eksiği yolların bozuk olması ama yinede değer diyor ve Oğuz bey e teşekkür ediyorum.
İlkay badruk
İstanbul
23.07.2016
Bir gece rağmen sakın huzur ve özellikle çalışanlardan oğuz ve mucahitin ekstra ilgi ve memnun kaldığım bir yerdi eksiği yolu bozuk olması onun dışında ailece ve arkadaşlarla gelinebilecek güzel bir yer kisa zamanda tekrar kalabalık bir şekilde gideceğim..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Eski ziyaretçi defteri kayıtlarımızı görmek için tıklayınız

Tüm hakları saklıdır © 2010 Shalale Otel
Tasarım: Maxi Bilgisayar

Shalale Otel